Ana Sayfa » Bilgi Deposu

Cep telefonu, internet imkanı var mı?

Mavi Yolculuğa gelmişsiniz, sadece bedeninizi değil, ruhunuzu da dinlendireceksiniz. Ne yapacaksınız cep telefonunu, interneti? Bırakın teknolojiden uzak durun biraz :) Siz tam denizde keyif yapıyorken teknedeki arkadaşınız “Cep telefonun çalıyor, galiba patronun arıyor” demesini mi istiyorsunuz?

Ama illa telefonla ulaşılmak istiyorsanız cevabımız evet hemen hemen tüm koylarda, hemen hemen tüm operatörler tarafından kapsama içinde oluyorsunuz. Ama bunu patronunuza söylemenize gerek yok ;) Telefonunuzu kapatıp “gittiğimiz yerde çekmiyordu” diyebilirsiniz. Lakin bu sayfaları patronunuzun da okuyabileceğini, ihtimal dahilinde bulundurun.

İnternete erişiminiz ise şu şekilde mümkün;
Diz üstü bilgisayarınızı yanınızda getirirseniz (ki çektiğiniz fotoğrafları depolamak için iyi olacaktır) cep telefonunuz aracılığıyla bilgisayarınızdan internete bağlanabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağını GSM operatörünüze danışabilir veya buraya tıklayarak Google’da arayabilirsiniz.

İnternet için bir alternatif de turunuz sırasında uğradığınız bir limanda kablosuz internet bağlantısı bulmak veya bir internet kafeye gitmek olabilir.

1 Şubat 2009
Puanla (Tıklayıp puanlayın)
Loading...
Önceki konu: Evcil hayvan götürebilir miyiz?
Sonraki konu: Teknede nelere dikkat etmek gerekir?

Bu yazı ile ilgili yorumlarınızı, eksik bulduğunuz yerleri ve sorularınızı aşağıda yazabilirsiniz. Bu konu haricindeki sorularınızı forumda sorabilirsiniz.

Ayrıca kendi sitenizden geri izleme (trackback) yapabilir, bu yazıya yapılacak yorumlara RSS yoluyla ulaşabilirsiniz.